See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych 2026-2028
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych 2026-2028 zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2.Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.128 stanowiące kolejno załączniki do Formularza Ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 445669-2026
Interne Kennung: 241.FZ-056.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 85
Interne Kennung: 85.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 91
Interne Kennung: 91.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 99
Interne Kennung: 99.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 100
Interne Kennung: 100.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet nr 109
Interne Kennung: 109.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet nr 118
Interne Kennung: 118.241.FZ-056.2026
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet nr 128
Interne Kennung: 128.241.FZ-056.2026