2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nízkopodlažních parciálních článkových trolejbusů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 7 ks nízkopodlažních parciálních článkových trolejbusů s příslušenstvím a souvisejícími službami. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: Dodávka nízkopodlažních parciálních článkových trolejbusů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
Los: LOT-0001