2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaakdienstverlening en sanitaire middelen
Beschreibung: De scope van de opdracht omvat het regulier en periodiek schoonmaakonderhoud, overige werkzaamheden, het leveren, huren en bijvullen van sanitaire middelen en extra werkzaamheden op afroep. De opdracht bestaat uit één perceel. Internationaal Theater Amsterdam wil na gunning van de opdracht een Overeenkomst sluiten met één Inschrijver voor een periode van vijf (5) jaar met de mogelijkheid om twee (2) keer te verlengen voor een periode van één (1) jaar. De omvang van de opdracht bedraagt 10.609,17 m2.
Interne Kennung: 3879
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel A
Beschreibung: Perceel A betreft locatie Internationaal Theater Amsterdam De omvang van de opdracht bedraagt 10.609,17 m2.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Op dit moment wordt een externe locatie gebruikt als opslagruimte van Internationaal Theater Amsterdam. In de huidige situatie valt deze locatie buiten de scope van de schoonmaakdienstverlening. Gedurende de contractduur zal de opslagruimte verhuizen naar een nieuwe locatie. Momenteel is nog onbekend of deze locatie onder dit contract komt te vallen als de verhuizing gereed is.