2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování energetických služeb metodou EPC v objektech Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava
Beschreibung: V rámci zakázky bude poskytovatelem služeb vypracován návrh energeticky úsporných opatření. Realizace energeticky úsporných opatření ve smyslu této zakázky zahrnuje tyto úkony: • zpracování projektové dokumentace a zajištění dalších činností pro zajištění stavebních povolení na realizaci úsporných opatření, budou-li dle nabídky účastníka s ohledem na navrhovaná opatření nezbytná a nebyly-li podklady poskytnuty zadavatelem, • veškerá inženýrská činnost, zejména vyřízení náležitostí spojených se získáním stavebního povolení, • zpracování prováděcí projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření, • dodávka a montáž navržených úsporných opatření „na klíč“, • energetický management (služby zahrnující trvalé sledování a vyhodnocování dosahovaných úspor energie) po dobu trvání smluvního vztahu, včetně kontroly instalovaného zařízení.
Interne Kennung: KLIENT01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen