602453-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bau von Kläranlagen – Kalové hospodářství ČOV Brno – Modřice – Zhotovitel stavby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKalové hospodářství ČOV Brno – Modřice – Zhotovitel stavby
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo pro výstavbový projekt realizovaný dle standardů FIDIC Red Book, zahrnující primárně výstavbu nové kalové linky v areálu stávající Čistírny odpadních vod Brno-Modřice.
Interne KennungKalové hospodářství ČOV Brno – Modřice – Zhotovitel stavby
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
5. Los
LosLOT-0001