See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CSC - Tieteen tietotekniikan keskus Oy - IT-konsultointi 2023-2028 (DPS) - Microsoftin IT-työkaluympäristön kehittämisen konsultointi
Beschreibung: Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset oli kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteellä 1 Hankinnan kohteen kuvaus. Hankinnan arvioitu sopimuskauden aikainen maksimiarvo on 1 500 000 euroa.
Interne Kennung: 614403
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000