2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodów strażackich dla OSP z terenu Gminy Ładzice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych wraz z wyposażeniem w ramach zadania: ,,Zakup samochodów strażackich dla OSP z terenu gminy Ładzice”. 2. Każdy zakupiony lekki samochód ratowniczo-gaśniczny z wyposażeniem jest na podwoziu z napędem 4 x 4 z zabudową pożarniczą, DMC 5 500 kg. 3. Samochody zakupione w ramach niniejszego zamówienia mają być fabrycznie nowe, tj. nieużywane, nieuszkodzone, nieregenerowane, nieobciążone prawami osób lub podmiotów trzecich oraz pochodzić z legalnego kanału sprzedaży producenta. Podwozia pojazdów muszą posiadać świadectwo homologacji zgodnie z odrębnymi przepisami krajowymi odnoszącymi się do prawa o ruchu drogowym. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojazdach powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Producent oraz samochody muszą posiadać: a) Świadectwo Dopuszczenia wydane przez CNBOP-PIB ważne na dzień przekazania pojazdu; b) Wyciąg ze świadectwa homologacji typu podwozia; c) Aktualne pozwolenie producenta oraz importera podwozia na wykonywanie zabudów. 4. Zamówienie obejmuje sprzedaż i nieodpłatny serwis, zgodnie z warunkami producenta, samochodów – podwozia i zabudowy – w zaoferowanym przez Wykonawcę okresie gwarancji i rękojmi oraz przeszkolenie co najmniej 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w miejscu i w dniu odbioru samochodów. 5. Okres gwarancji opisany w SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć na koszt własny do siedziby Zamawiającego wymagane dokumenty do zarejestrowania pojazdu. Samochód musi być zarejestrowany oraz dopuszczony do ruchu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 7. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę szkolenia z zakresu obsługi samochodów i ich wyposażenia dla co najmniej 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w w miejscu i w dniu odbioru samochodów. 8. W SWZ określone są Wymogi dotyczące zasady „Do No Significant Harm” (DNSH). 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dodatek nr 4 do SWZ wraz ze zmianami.
Interne Kennung: ZPP.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych wraz z wyposażeniem w ramach zadania: ,,Zakup samochodów strażackich dla OSP z terenu gminy Ładzice”. 2. Każdy zakupiony lekki samochód ratowniczo-gaśniczy z wyposażeniem jest na podwoziu z napędem 4 x 4 z zabudową pożarniczą, DMC 5 500 kg. 3. Samochody zakupione w ramach niniejszego zamówienia mają być fabrycznie nowe, tj. nieużywane, nieuszkodzone, nieregenerowane, nieobciążone prawami osób lub podmiotów trzecich oraz pochodzić z legalnego kanału sprzedaży producenta. Podwozia pojazdów muszą posiadać świadectwo homologacji zgodnie z odrębnymi przepisami krajowymi odnoszącymi się do prawa o ruchu drogowym. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojazdach powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych. Producent oraz samochody muszą posiadać: a) Świadectwo Dopuszczenia wydane przez CNBOP-PIB ważne na dzień przekazania pojazdu; b) Wyciąg ze świadectwa homologacji typu podwozia; c) Aktualne pozwolenie producenta oraz importera podwozia na wykonywanie zabudów. 4. Zamówienie obejmuje sprzedaż i nieodpłatny serwis, zgodnie z warunkami producenta, samochodów – podwozia i zabudowy – w zaoferowanym przez Wykonawcę okresie gwarancji i rękojmi oraz przeszkolenie co najmniej 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w miejscu i w dniu odbioru samochodów. 5. Okres gwarancji opisany w SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć na koszt własny do siedziby Zamawiającego wymagane dokumenty do zarejestrowania pojazdu. Samochód musi być zarejestrowany oraz dopuszczony do ruchu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 7. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę szkolenia z zakresu obsługi samochodów i ich wyposażenia dla co najmniej 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w w miejscu i w dniu odbioru samochodów. 8. W SWZ określone są Wymogi dotyczące zasady „Do No Significant Harm” (DNSH). 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ wraz z dodatkami, w szczególności w dodatku nr 4 do SWZ wraz ze zmianami