See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NZP.271.40.2026 Dostawa dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .
Vorherige Bekanntmachung: 294212-2026
Interne Kennung: NZP.271.40.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Kompletna dieta wysokokaloryczna 2. Dieta doustna, kompletna pod względem odżywczym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Żywność specjalnego przeznczenia medycznegno do postępowania dietetycznego u niemowląt 2. Żywność specjalnego przeznczenia medycznegno do postępowania dietetycznego u dzieci powyżej 6 m.ż i dorośli 3. Dieta elementarna dla niemowląt. 4. Dieta elementarna dla dzieci powyżej 1 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 2