602469-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrobusse – Zakup i dostawa 15 szt. autobusów elektrycznych klasy mega.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa 15 szt. autobusów elektrycznych klasy mega.
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. zakup i dostawę 15 sztuk fabrycznie nowych tj. wyprodukowanych nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dostawą, nieeksploatowanych, niskopodłogowych, dwuczłonowych autobusów elektrycznych klasy mega, tej samej marki, 1.2. 7 sztuk dwustanowiskowych ładowarek małej mocy, o mocy większej lub równej 120 kW (2 x 60 kW) oraz 1 sztuki jednostanowiskowej ładowarki małej mocy, o mocy większej lub równej 60 kW. 2. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna autobusów wraz z załącznikami; 2.1. Załącznik nr 1 do specyfikacji technicznej autobusów – Szczegółowe wymagania dotyczące funkcjonalności informacji pasażerskiej; 2.2. Załącznik nr 2 do Specyfikacji technicznej autobusów - Wzór tapicerki; 2.3. Załącznik nr 3 do Specyfikacji technicznej autobusów - Opis danych eksploatacyjnych; 2.4. Załącznik nr 4 do Specyfikacji technicznej autobusów - Wzór tabela napełnienia pojazdów; - który stanowi w niniejszym postępowaniu Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne KennungDZ-P.231.1.18.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 31158000 Ladegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa 15 szt. autobusów elektrycznych klasy mega