602473-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fällen von Bäumen – D6 Karlovy Vary - Olšová Vrata – Kácení lesní a mimolesní zeleně
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD6 Karlovy Vary - Olšová Vrata – Kácení lesní a mimolesní zeleně
BeschreibungD6 Karlovy Vary - Olšová Vrata – kácení lesní a mimolesní zeleně - dle specifikace zpracované PD – Kácení dřevin zpracované firmou VIAPONT, s.r.o. (10/2025). Součástí zakázky je také odstranění a odvoz pařezů v rámci lesní i mimolesní zeleně.
Interne Kennung07PT-002363
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001