See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem dla OSP Rożental
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z integralnym wyposażeniem dla OSP Rożental zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: GKIZP.271.1.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura zakończona wyborem oferty najkorzystniejszej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück