602497-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Systemberatung und technische Beratung – Služby technického dozoru k Informačnímu systému správy fondů EU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby technického dozoru k Informačnímu systému správy fondů EU
BeschreibungCílem veřejné zakázky je zajištění dodatečných odborných kapacit Zadavatele při řízení a správě Informačního systému správy fondů EU (dále jako „ISSF“). ISSF bude prvkem kritické informační infrastruktury a součástí regulované služby dle zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti a dále podle zákona č. 266/2025 Sb., o kritické infrastruktuře, ve znění pozdějších předpisů. Předmětem této veřejné zakázky (dále jen „Zakázka“) je tedy zajištění služeb technického dozoru nad vývojem, provozem a rozvojem systému ISSF. Podrobnější vymezení požadovaných služeb viz ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní otevřené řízení.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungELIT: VZ/2026/064/1492