See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji województwa kujawsko-pomorskiego obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Vorherige Bekanntmachung: 463501-2025
Interne Kennung: WZPiFP-87-25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - KPP w Aleksandrowie Ku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji KPP w Aleksandrowie Kuj. obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - KPP w Chełmnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji KPP w Chełmnie obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 -KPP w Inowrocławiu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Inowrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Inowrocławiu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Inowrocławiu obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 -KPP w Lipnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Lipnie. obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 -KPP w Mogilnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Mogilnie obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2)
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 -KPP w Nakle nad Notecią oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Nakle nad Notecią
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Nakle nad Notecią oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Nakle nad Notecią obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - KPP w Radziejowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Radziejowie. obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - KPP w Sępólnie Krajeńskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Sępólnie Krajeńskim obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - KPP w Świeciu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Świeciu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Świeciu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Świeciu obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - KPP w Tucholi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Tucholi obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - KPP w Żninie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji w KPP w Żninie obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2025 poz. 277), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-87-25 zadanie nr 11