2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van rolcontainers in volumes 140 en 240 liter* en toebehoren, bestemd voor afvalinzameling.
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer voor de levering van rolcontainers in volumes 140 en 240 liter* en toebehoren, bestemd voor afvalinzameling. * een afwijking van +/- 15% is toegestaan.
Interne Kennung: 2026/YVDP/INCOVO-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/YVDP/INCOVO-01 - 1
Interne Kennung: 1