2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vienotas sabiedriskā un kravu transporta pārvaldības, pārvadātāju administrēšanas, un lietotāju apziņošanas informācijas sistēmas izstrāde un ieviešana
Beschreibung: Vienotas sabiedriskā un kravu transporta pārvaldības, pārvadātāju administrēšanas, un lietotāju apziņošanas informācijas sistēmas izstrāde un ieviešana
Interne Kennung: AD 2026/22
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0000