602542-2026 - Ergebnis
Slowenien – Personensonderbeförderung (Straße) – IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027
Beschreibung: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 SKLOP 1: OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ PRI ORMOŽU SKLOP 2: OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI IN OSNOVNA ŠOLA ORMOŽ SKLOP 3: OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI SKLOP 4: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA - podr. Podgorci in cent. šola Vel. Ned. SKLOP 5: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA - centralna šola Velika Nedelja IN OŠ ORMOŽ
Interne Kennung: JN-73952
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 - SKLOP 1: OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ PRI ORMOŽU
Beschreibung: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 SKLOP 1: OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ PRI ORMOŽU
Interne Kennung: 550321
Los: LOT-0002
Titel: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 - SKLOP 2: OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI IN OSNOVNA ŠOLA ORMOŽ
Beschreibung: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 SKLOP 2: OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI IN OSNOVNA ŠOLA ORMOŽ
Interne Kennung: 550322
Los: LOT-0003
Titel: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 - SKLOP 3: OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI
Beschreibung: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 SKLOP 3: OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI
Interne Kennung: 550323
Los: LOT-0004
Titel: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 - SKLOP 4: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA - podr. Podgorci in cent. šola Vel. Ned.
Beschreibung: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 SKLOP 4: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA - podr. Podgorci in cent. šola Vel. Ned.
Interne Kennung: 550324
Los: LOT-0005
Titel: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 - SKLOP 5: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA - centralna šola Velika Nedelja IN OŠ ORMOŽ
Beschreibung: IZVAJANJE ŠOLSKIH PREVOZOV NA OBMOČJU OBČINE ORMOŽ ZA ŠOLSKO LETO 2026/2027 SKLOP 5: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA - centralna šola Velika Nedelja IN OŠ ORMOŽ
Interne Kennung: 550325