See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU ORAZ ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH NA POTRZEBY ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: DOSTAWA ARTYKUŁÓW I SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU ORAZ ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH NA POTRZEBY ZAMAWIAJĄCEGO Zamawiający do przedmiotowego zamówienia przewidział 70 pakiety. Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ – dla każdego pakietu, jak również w projekcie umowy (także kwestie formalne) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 393337-2026
Interne Kennung: 06/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14
Interne Kennung: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15
Interne Kennung: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 16
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 17
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 18
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 19
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 20
Interne Kennung: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET NR 21
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET NR 23
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 24
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET NR 25
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 26
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET NR 27
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0070
Titel: PAKIET NR 22
Interne Kennung: PAKIET 22