2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lauksaimniecības traktora un traktora ar frontālo iekrāvēju iegāde
Beschreibung: Lauksaimniecības traktora un traktora ar frontālo iekrāvēju iegāde
Interne Kennung: SIA RM 2026/8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Traktora ar frontālo iekrāvēju iegāde