See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZK-CAT-EA Taxi-, directie- en VIP-vervoer
Beschreibung: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft Overeenkomsten afgesloten voor Taxi-, directie- en VIP-vervoer voor de Rijksoverheid.
Interne Kennung: 201800302.014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60120000 Taxiverkehr, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1. Taxivervoer landelijk
Beschreibung: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten voor Taxivervoer voor de Rijksoverheid
Interne Kennung: 1-68304e93fd2b516a31967d47
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vanaf 1 maart 2026 start de Dienstverlening en heeft de Overeenkomsten een resterende vaste looptijd van vier (4) jaar en een maximale looptijd van acht (8) jaar met een einddatum van 30 november 2033. Wij werken niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de Overeenkomsten tussentijds eenzijdig door de Opdrachtgever op te zeggen na de vaste periode van vier (4) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: P2. Directievervoer landelijk
Beschreibung: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten voor directievervoer voor de Rijksoverheid.
Interne Kennung: 2-68304e93fd2b516a31967d4a
Beschreibung der Optionen: De beoogde ingangsdatum is 1 december 2025. Vanaf deze datum geldt een implementatieperiode van drie (3) maanden. In deze periode zal geen Dienstverlening worden afgenomen. Vanaf 1 maart 2026 start de Dienstverlening en heeft de Overeenkomsten een resterende vaste looptijd van vier (4) jaar en een maximale looptijd van acht (8) jaar met een einddatum van 30 november 2033. Wij werken niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de Overeenkomsten tussentijds eenzijdig door de Opdrachtgever op te zeggen na de vaste periode van vier (4) jaar.
Los: LOT-0003
Titel: P3. VIP-vervoer landelijk
Beschreibung: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten voor VIP-vervoer voor de Rijksoverheid.
Interne Kennung: 3-68304e93fd2b516a31967d4b