2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26-089 Automobilový nosič kontejnerů S3
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 1 ks nového automobilového nosiče kontejnerů S3 (dále také „ANK“), včetně zajištění garančních prohlídek po celou dobu záruky za jakost pro tento ANK, a to pouze za předpokladu, že budou ze strany dodavatele požadovány (viz čl. VIII smlouvy - Příloha č. 2 ZD). ANK je určen pro zabezpečení dodávky v oblasti „obnovy dodávek elektrické energie“ na území České republiky. Součástí dodávky je také zaškolení obsluhy v délce trvání 1 hodiny pro minimálně 2 osoby, a to v průběhu předání a převzetí ANK v místě plnění.
Interne Kennung: 10410/26-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26-089 Automobilový nosič kontejnerů S