See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części/ zadania 3.Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo cenowy. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ. 4.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części/ pakiety ustalone w Załączniku Nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne pakiety lub na cały przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 403466-2026
Interne Kennung: 525/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do procedury RIRS
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do procedury PCNL
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy typu DJ do procedury URS
Interne Kennung: 3