2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa młyna miksującego do mechanochemicznej syntezy organicznej wraz z akcesoriami dla Wydziału Chemii UW”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie do wskazanego pomieszczenia u Zamawiającego sprzętu laboratoryjnego. Miejsce dostawy: Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1, 02 – 093 Warszawa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”.
Interne Kennung: POUZ-361/265/2026/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436100 Mechanische Rüttler
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: częśćnr1
602581-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POUZ-361/265/2026/WCH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38436000 Shakers and accessories
Additional classification (cpv): 38436100 Mechanical shakers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: częśćnr1