2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor het faciliteren van deelwagens voor rekening van de FOD Volksgezondheid, Veiligheid van de Voedselketen en Leefmilieu
Beschreibung: Deze opdracht voorziet in het afsluiten van een contract om het gebruik van een autodeelsysteem met nationale dekking (d.w.z.: minimaal deelwagenstations uitbaten in elke provincie) mogelijk te maken voor de werknemers en directieleden van FOD VVVL, RIZIV en FAGG. Hiermee wordt een flexibel en milieubewust mobiliteitsalternatief gecreëerd binnen de overheidsdiensten.
Interne Kennung: 1FM-2025-05-Autodelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1FM-2025-05-Autodelen - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr