2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud verzamelcontainers gemeente Lansingerland
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het preventief (incl. inspectie) en correctief onderhouden van verzamelcontainers, het reinigen van (semi) ondergrondse containers en het keuren van verzamelcontainers (excl. bovengrondse containers GFT (rolcontainer in behuizing)). De opdrachten heeft betrekking op zowel bestaande als nieuwe containers. De opdracht bestaat uit het uitvoeren van de volgende werkzaamheden: - Preventief onderhoud (incl. inspectie) verzamelcontainers (1 x per jaar); - Correctief onderhoud verzamelcontainers; - Reinigen (semi) ondergrondse containers (1 x per jaar); - Keuren verzamelcontainers (excl. bovengrondse containers GFT (rolcontainer in behuizing)) (1 x per 2 jaar). Het betreft in totaal 544 verzamelcontainers.
Interne Kennung: POR 551
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan eenzijdig worden verlengd.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POR 551
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Clasificación adicional (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: