See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPSKRBA PRIRODNIM PLINOM
Beschreibung: OPSKRBA PRIRODNIM PLINOM
Interne Kennung: 5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: distribucijska područja energetskih subjekata GRADSKA PLINARA BJELOVAR D.O.O. I ČAPLIN D.O.O.
Beschreibung: distribucijska područja energetskih subjekata GRADSKA PLINARA BJELOVAR D.O.O. I ČAPLIN D.O.O.
Interne Kennung: 5/2025-5
Los: LOT-0009
Titel: distribucijsko područje energetskog subjekta MEĐIMURJE – PLIN d.o.o.
Beschreibung: distribucijsko područje energetskog subjekta MEĐIMURJE – PLIN d.o.o.
Interne Kennung: 5/2025-9