See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Słupi Wielkiej oraz podległych jej Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Kościelnej Wsi, Nowej Wsi Ujskiej, Bobrownikach oraz w Śremie. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do 12. 2. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania. Zadanie jest niepodzielne i stanowi całość. 3. Dostarczone nawozy muszą posiadać aktualne pozwolenie właściwego Ministra dopuszczające je do obrotu na terenie kraju, a także spełniać wymogi dotyczące oznakowania, zgodnie z postanowieniami ustawy o nawozach i nawożeniu. 4. Przedmiot zamówienia określony został w jednostkach miary przypisanych dla każdej pozycji. Opis przedmiotu zamówienia nawozów : Zadanie nr 1-4 - dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 5-6 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 7-8 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 9 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Bobrowniki. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji. Zadanie nr 10-12 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do niniejszej specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 423001-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który związany jest z nieprzewidywalnymi warunkami. Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól i dostosować do tych warunków program nawożenia. Ponadto bardzo szybki wzrost cen oraz znaczący popyt na nawozy powoduje braki magazynowe u dostawców, co za tym idzie trudność w dostawie danego nawozu i dłuższe oczekiwanie na dostarczenie. Są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram nawożenia. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postępowania przetargowego z dłuższym terminem składania ofert i z uwagi na ważny interes zamawiającego oraz pilną potrzebę termin ten musi ulec skróceniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4- dotyczy dostawy nawozów dla SDOO Słupia Wielka . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Kościelna Wieś . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Nowa Wieś Ujska . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Bobrowniki . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12- dotyczy dostawy nawozów dla ZDOO Śrem . Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.