See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji i zabiegów torakochirurgicznych w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Narodowym Instytucie Kardiologii w Warszawie w okresie 24 miesięcy w zakresie: 1) udzielanie konsultacji dla pacjentów hospitalizowanych w Narodowym Instytucie Kardiologii w Warszawie, 2) kwalifikacja, przygotowanie i wykonanie zabiegów w zakresie torakochirurgii (drenaż opłucnej, bronchoskopia, tracheostomia przezskórna) - (operator główny lub asysta). Udział w zabiegach nagłych i planowych (operator lub asysta).
Interne Kennung: K.033.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji i zabiegów torakochirurgicznych w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Państwowym Instytucie Badawczym