See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 22/25 dostawa środków dezynfekcyjnych.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa środków do dezynfekcji z podziałem na 24 pakiety asortymentowe
Interne Kennung: ZP 22/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831250 Spüllösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1 Preparat do aseptyki ran, błon śluzowych, bezbarwny w płynie, gotowy do użycia; (...) produkt leczniczy 1000L 1l 2 Preparat w żelu do oczyszczania, dekontaminacji i nawilżania ran, zawierający octenidynę. Bez poliheksanidyny, alkoholu, środków konserwujących. Bezbarwny i bezwonny, usuwający skutecznie biofilm bakteryjny. Wyrób medyczny. 2 litry 20 ml 3 Emulsja do mycia i dekontaminacji ciała i włosów pacjenta przed zabiegami operacyjnymi. (...) Kosmetyk 200 litrów 500 ml 4 Rękawiczka do mycia i pielęgnacji skóry bez użycia wody, gotowa do użycia niewymagająca spłukiwania, na bazie octynidyny, bez zawartości barwników i substancji zapachowych 30 000 szt op. zawierające 8 szt
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1 Preparat gotowy do użycia przeznaczony do dezynfekcji skóry przed iniekcjami. Zawierający w składzie 2 alkohole, bez zawartości jodu, chlorheksydyny, fenoli. Spektrum działania B,F, V (HIV,HCV,HBV - 15 S, Rota, Polio). Z możliwością stosowania u noworodków i niemowląt. Produkt leczniczy. 1000 litrów 1l 700 litrów 350 ml lub 250ml z atomizerem 2 Preparat gotowy do użycia barwiony przeznaczony do dezynfekcji skóry przed iniekcjami zabiegami operacyjnymi. Zawierający w składzie 2 alkohole, bez zawartości jodu, chlorheksydyny, fenoli. Spektrum działania B,F, V ( HIV,HCV,HBV - 15 S, Rota, Polio). Produkt leczniczy. 500 litrów Pojemnik do 1l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Preparat do dezynfekcji ran(owrzodzeń, oparzeń, odleżyn), błon śluzowych skóry przed iniekcjami, punkcjami, zabiegami chirurgicznymi bez zawartości alkoholu, zawierający 7,5% powidonu jodowanego i skuteczny na: bakterie, prątki, grzyby, pierwotniaki i przetrwalniki bakterii. 20 litry Butelka 1 l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Preparat myjąco-dezynfekujący do sprzętu anestezjologicznego i narzędzi chirurgicznych wykonany z metalu i tworzyw sztucznych, niezawierający aldehydów, chloru, substancji nadtlenowych. Oparty o chlorek didecylometyloamoniowy i diglukomian chloheksydyny. Spektrum działania: B,F,V (HIV,HCV,TBC) do jednej godziny. Zgodny z obowiązujacymi normami, wyrób medyczny 1500 litrów 1 l W ramach pakietu Wykonawca zobowiązuje się przekazać Zamawiającemu: * Wanna 3 l wymiary wewnętrzne wanny 295x200x130 wraz z pokrywą i sitem do dezynfekcji narzędzi - 2 sztuki * Wanna 10l wymiary wewnętrzne wanny 430x290x125 wraz z pokrywą i sitem do dezynfekcji narzędzi - 1 sztuka * Wanna 20 l wymiary wewnętrzne wanny 510x305x210 wraz z pokrywą i sitem, korkiem odpływowym do dezynfekcji narzędzi - 2 sztuki"
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Gotowy do użycia roztwór do higieny jamy ustnej. Zawierające poliheksanidynę, skuteczny na MRSA,P.aeruginosa. A.baumanii, Enterococcus VRE, K.pneumoniae ESBL, Candida albicans. Wyrób medyczny klasy III 1000 szt 250 ml
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Gotowe do użycia chusteczki przeznaczone do higienicznego mycia i dekontaminacji całego ciała bez konieczności spłukiwania i zmywania, na bazie polihesanidyny, działające na bakterie: MRSA, Enterococcus faecium (VRE), Pseudomonas Aeruginosa, Acintobacter baumaniea, Klebsiella pneumoniae oraz grzyby z rodzaju Candida. Wyrób medyczny klasy III. 1100 op 20Cm x 30 cm szt/Opak a 10 szt.
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: 1 Preparat gotowy do dezynfekcji endoskopów i dezynfekcji wysokiego stopnia, czas działania do 10 min . Na bazie kwasu nadoctowego, bez aldehydów. Spektrum działania B, Prątkobójczy (m.Terrae + M.Avium) ,F,V (Adeno,Polio), S (Cl.Difficile, B.Subtilis) 200 litry pojemnik 5l 2 Testy kontrolne dedykowane preparatowi do dezynfekcji endoskopów i dezynfekcji wysokiego stopnia z poz nr 1. 1000 op. 100 szt. W ramach pakietu Wykonawca zobowiązuje się przekazać Zamawiającemu: * Wanna 30 l wymiary wewnętrzne wanny 560x370x225 wraz z pokrywą i sitem, korkiem odpływowym do dezynfekcji narzędzi - 2 sztuki
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Detergent enzymatyczny do wstępnego czyszczenia instrumentów B,Tbc,F,V(HCV,HIV,HBV) 20 litry 1l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: 1 Preparat alkoholowy gotowy do użycia, przeznaczony do dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych oraz powierzchni ogólnych.(...) 6000L Pojemnik 1 l + spryskiwacz 2 Preparat w postaci piany, gotowy do użycia, przeznaczony do mycia i dezynfekcji nieinwazyjnych i niezanurzalnych wyrobów medycznych. (...) 1125 litrów(1 500op á 0,75l) wymagany pojemnik do 0,75l + spryskiwacz 3 Preparat gotowy do użycia w postaci piany, do szybkiej dezynfekcji sprzętu medycznego i wszelkich powierzchni. (...) 975 litry wymagany pojemnik do 0,75l + spryskiwacz
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: 1 Środek dezynfekcyjny bakteriobójczy, wirosobójczy, sporobóczy na bazie wodoru i kwasu askorbinowego. Roztwór gotowy do użycia, przygotowany do użycia z urządzeniem NOCODPRAY 1000 litrów Pojemnik 1l 2 Test wskaźnikowy zmieniający kolor, kompatybilny ze środkiem dezynfekcyjnym z pkt 1 1000 szt. Opakowanie 100 szt. 3 Środek dezynfekcyjny bakteriobójczy, wirusobójczy, sporobójczy, na baziekwasu nadosctowego. Roztwór gotowy do użycia, przygotowany do użycia z urządzeniem AEROSEPT 460L Pojemnik 1l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Preparat do dezynfekcji ciała pacjenta przed zabiegiem chirurgicznym. Preparat na bazie chlorhexydyny, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, inaktywuje wirusy głównie HBV i HIV. Produkt Leczniczy 100 litrów Opakowanie 500ml
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: 1 Bezalkoholowe chusteczki do mycia i szybkiej dezynfekcji małych nieinwazyjnych wyrobów medycznych, sprzętu medycznego ze szkła, porcelany, metalu, gumy. Do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Zalecane do lamp i głowic USG. O wymiarach min. 13x20 cm i gramaturze 23g/m2. Spektrum działania B,F/C.albicans/, wirusy osłonkowe, BVDV - do 60min. przy wysokim obiążeniu organicznym, z mozliwoscia rozszerzenia o prątki/M.terrae, M.avium. Opakowanie pojemnik chusteczki a'100 szt. Preparat o aktualnej rejestracji: wyrób medyczny kl. IIa, produkt biobójczy 2000 Opakowanie max. 100 chusteczek 2 Gotowe do użycia chusteczek sporobóczych na bazie kwasu nadoctowego z dodatkiem nadtlenku wodoru. Do dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych. Spektrum działania w warunkach brudnych: B/EN 13727/, F/EN 13624/, Tbc/EN 14348/, V/EN 14476, EN 16777-polio, Adeno Noro/S/CI.difficile-EN 17846/ w czasie do 5 min. Możliwść stosowania do dezynfekcji sond przezprzełykowych. Opakowanie poj.+chusteczki-50 szt. Wyrób medyczny. 4000 Opakowanie max 50 szt
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: 1 Preparat gotowy do użycia, sterylny do irygacji, oczyszczania i nawilżania ran. Usuwający biofilm z rany zachowując ochronę tkanki. Nie wykazujący działania dezynfekcyjnego, nie zawierający substancji czynnych ; jodopowidon, chlorowodorek oktenidyny. Wyrób medyczny klasy III. 500 litrów 1litr 2 Preparat w żelu gotowy do użycia, sterylny do irygacji, oczyszczania i nawilżania ran. Usuwający biofilm z rany zachowując ochronę tkanki. Nie wykazujący działania dezynfekcyjnego, nie zawierający substancji czynnych; jodopowidon, chlorowodorek oktenidyny. Wyrób medyczny klasy III. 1000 30 ml 3 Sterylny, gotowy do użycia żel służący do irygacji, czyszczenia, nawilżąnia ran ostrych, przewlekłych jak i oparzeniowych I-III stopnia, do usuwania biofilmów z rany w sposób zapewniający ochronę tkanmi, bezzapachowy, zawierajacy poliheksaindynę i betainę bez zawartości dodatkowych substancji czynnych takich jak jodopowidon, dichlorowodorekoktenidyny. Wyrób medyczny klasy III 50 250ml 4 Gotowy do użycia, bezbarwny preparat przeznaczony do higienicznego mycia i dekontaminacji całego ciała w tym włosów bez konieczności spłukiwania i zmywania,także do oczyszczania miejsc cewnikowania, usuwa nieprzyjemne zapachy. Na bazie poliheksanidyny, skuteczny w 30 sekund na bakterie (MDRO np. Staphylococcus aureus, MRSA<Acinetobacter baumanni oraz grzyby Candida albicans. Wyrób medyczny klasy III 200 500ml 5 Gotowy do użycia, bezbarwny preparat przeznaczony do higienicznego mycia i dekontaminacji całego ciała w tym włosów bez konieczności spłukiwania i zmywania,także do oczyszczania miejsc cewnikowania, usuwa nieprzyjemne zapachy. Na bazie poliheksanidyny, skuteczny w 30 sekund na bakterie (MDRO np. Staphylococcus aureus, MRSA<Acinetobacter baumanni oraz grzyny Candida albicans. Wyrób medyczny klasy III. Dodatkowa pompka do użycia 10 5 litry 6 Gotowa do użycia pianka przeznaczona do higienicznego mycia i dekontaminacji całego ciała w tym włosów bez konieczności spłukiwania i zmywania, usuwa nieprzyjemne zapachy. Na bazie poliheksanidyny, skuteczny w 30 sekund na bakterie (MDRO np. Staphylococcus aureus, MRSA<Acinetobacter baumanni oraz grzyny Candida albicans. Wyrób medyczny klasy III. 100 200ml
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: 1 Detergent alkaiczny Neodisher FA 30 litrów Kanister 5l 2 Detergent kwaśny – Neodisher N 30 litrów Kanister 5l 3 Detergent – Neodisher Z 100 litrów Kanister 5l 4 Detergent – Neodisher MediClean Forte 200 litrów Kanister 5 l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: 1 Środek dezynfekcyjny do myjni automatycznej: DISINFECTAN T-ETD-System Ecolab Olympus 540 litrów Kanister 5l 2 Środek myjący do myjni automatycznej: CLEANER-ETD-System Ecolab Olympus 450 Kanister 5l 3 Środek myjący do myjni automatycznej Olympus ETD4 – ENDODET OLYMPUS 180 litry Knister 5l 4 Środek dezynfekcyjny do myjni automatycznej Olympus ETD4 – ENDODIS OLYMPUS 369,6 litrów Kanister 2,8l 5 Aktywator do preparatu dezynekcyjnego Endodis do myjni automatycznej Olympus ETD4 – ENDOACT OLYMPUS 180 litry Kanister 5l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Płyn myjący do urządzenia myjąco-sterylizującego Meiko TopLine, Topic do basenów i kaczek 50 litry Kanister 5l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Środek neutralizujący stosowany w myjniach-dezynfektorach, po użyciu alkalicznego środka myjącego 50 litry Kanister 5l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Preparat myjąco - dezynfekcyjny do wszystkich rodzajów powierzchni, koncentrat, bez zawartości aldehydów, chloru, związków zapachowych i substancji lotnych. Na bazie czwartorzędowych związków amonowych oraz fenoksyetanol. Spektrum działania B,F do 5 min., V( HBV,HIV,HCV,Rota) do 15 min., z możliwością rozszerzenia o Tbc. Posiadający pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka lub innej równoważnej jednostki do stosowania w oddziałach pediatrycznych. Wyrób medyczny klasy IIa 500 2l
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: 1 Preparat do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk, z zawartością środków powierzchniowo - czynnych, bez zawartości fenolu. O pH 5,00 - 5,20, nie wysuszający skóry. Produkt kompatybilny z preparatem z pozycji 2 i 3. Kosmetyk. 1800 500ml 2 Preparat alkoholowy w systemie zamkniętym do higienicznej i chirurgiczmej dezynfekcji rąk o działaniu natychmiastowym i przedłużonym. Gotowy do użycia, nie powodujacy uczuleń i podrażnień skóry,zawierajacy mieszaninę alkoholu etylowego i myristylowego bez zawartosci jodu,chlorheksydyny, fenoli i jego pochodnych. Spektrum działania : B,F,Tbc,V ( HBV,HIV,HCV, Rota, Vaccina, Noro,Adeno,Polio) . Preparat kompatybilny z preparatem z pozycji 1. Produkt biobójczy. 1000 szt 750 ml 3 Alkoholowy preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w formie żelu. Produkt na bazie etanolu (min 80%)bez zawartości propanolu i pochodnych fenolowych. Spektrum działania;B, drożdzakobójcze, prątkobójcze, wirusobójcze/EN 14476/, ograniczone działanie wirusobójcze/EN 14476: Adeno Noro, wirusy osłonione/ bez substancji zapachowych i barwników. Produkt biobójczy. 1500 500 ml 4 Emulsja wody w oleju, natłuszczająca i regenerująca do rąk i ciała z dodatkiem witaminy E. 150 sztuk 500 ml 5 Preparat do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk o PH Ok 5 nie zawiera substancji zapachowych oraz barwników dla osób o szczególnie wrażliwej skórze. Przetestowany dermatologicznie kompatybilny z dozownikiem NEXA 150 sztuk 750 ml W ramach pakietu Wykonawca zobowiązuje się przekazać Zamawiającemu: 100 uchwytów na łóżko na preparat dezynfekcyjny, oraz 15 bezdotykowych dozowników do dozowania preparatów do odkażania rąk w postaci płynu, żelu działającego w systemie zamkniętym, kompatybilnych z pozycją nr 2 , 25 dozowników łokciowych kompatybilnych z pozycją nr 3, 300 pompek do preparatu dezynfekcyjnego z pozycji 3. Zamawiający wymaga aby preparaty w pakiecie nr 20, poz.1-4 były kompatybilne ze sobą - pochodziły od tego samego producenta.
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Preparat w postaci koncentratu, na bazie podchlorynu sodu do mycia i dezynfekcji powierzchni zanieczyszczonych organicznie, posiadajacy szerokie spektrum działania : B,F,V ( Polio, Adeno)- 15 minut, S-do 30 min 3000 litrów 5l W ramach pakietu Wykonawca zobowiązuje się przekazać Zamawiającemu 200 pompek do preparatu dezynfekcyjnego.
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: 1 Uniwersalny środek do codziennego mycia wszystkich woodoodpornych powierzchni. Ph 6,7 - 7,7. Niewymagajacy spłukiwania. Dozowanie 10ml na 10 litrów wody . Zawierający alkiloeterosiarczany. Barwa niebieska. 300 1l 2 Preparat do usuwania osadów mineralnych, kwaśny na bazie kwasu amidosiarkowego do stosowania na wszystkie kwasoodporne powierzchnie. Dozowanie 50ml na 10 litrów wody. Barwa czerwona. 300 1l 3 Gotowy do użycia kwaśny preparat PH 2, na bazie kwasu glikolowego o żelowej konsystencji, służący do usuwania osadów mineralnych z muszli ustępowych. 500 sztuk 750 ml 4 Gotowy do użycia preparat w sprayu na bazie 2 - butoksyetanolu, przeznaczony do czyszczenia i zabezpieczenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Usuwający rdze, zabrudzenia tłuszczowe, zacieki wapienne. 300 sztuk 500 ml 5 Gotowy do użycia preparat w sprayu w postaci piany na bazie amoniaku, przeznaczony do czyszczenia luster, szyb, płytek ceramicznych, ekranów komputerowych. 200sztuk 500 ml 6 Gotowy do użycia środek do szorowania wanien, armatury, powierzchni emaliowanych. Zawierający drobiny scierne z marmuru. 200 sztuk 750 ml 7 Gotowy do użycia produkt myjąco - dezynfekujący w postaci chusteczek, na bazie H2O2, bez zawartości substancji zapachowych. Spektrum działania : B,F do 1 minut. Bez konieczności spłukiwania z powierzchni na których nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Opakowania a 160 szt. 80 160szt 8 Środek do recznego i półautomatycznego mycia podłóg, pH 9-10. Bezpieczny w stosowaniu, zawierajacy alkilosulfobursztyniany oraz tenzydy o zwiększonej możliwości zwilżania powierzchni. Stężenie od 0,1% (Było Stężenie od 0,25) Barwa zielona 200 1l 9 Wózek do transportowania wiader i kuwet z namoczonymi (wstępnie nasączonymi) mopami i ściereczkami z mikrofibry, jak również innych przydatnych do sprzątania akcesoriów. Zwrotny i łatwy w prowadzeniu, wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. 2 1 szt 10 Zestaw myjąco czyszczący o wymiarach: 55 x 39 x 44 (dł x szer x wys), dostawa jezdna z kółkami prowadzącymi o szer 75 mm W skład zestawu mają wchodzić dwa wiaderka : niebieskie 18 l i czerwone 6 l. Zestaw wertykalny z PCV. 2 1 szt 11 Preparat chlorowy w postaci tabletek. Przeznaczony do powierzchni zanieczyszczonych organicznie. Stężenie aktywnego chloru w roztworze przy stężeniu użytkowym w podanym zakresie działania -6000ppm(1,08%)ph roztworu uzytkowego 6,5 do 7,5. Spektrum działania : B(Tbc), F, V w czasie do 15 minut. Preparat skuteczny w stosunku do Cl. Diffcile w czasie do 15 minut. Mozliwośc do kontaktu z zywnością. Aktywność roztworu roboczego min 24 godz. Produkt biobójczy 150 000 tabletek (op. a`300 szt) 500 op. Zamawiający wymaga aby wykonawca do pakietu nr 21 dostarczył 100 sztuk mopów jednorazowego użytku.
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: 1 System suchych chusteczek z włókniny (70% wiskoza, 30% poliester) przeznaczonych do utrzymania higieny wszelkich powierzchni. Możliwość użycia włókniny zarówno jak suchego czyściwa jak również gotowej chusteczki dezynfekcyjnej (poprzez nasączenie jej gotowym środkiem dezynfekcyjnym w ilości 1,8L na zwój).18 cm x 39 cm gramatura min 50 g/m2, rolka 256 odcinków, 2500 rolka 256 odcinków 2 Plastikowy pojemnik do przechowywania chusteczek nawiniętych na rolę, szczelne zamknięcie z kontrolą dozowania. Wyposażony w minimum 3 etykiety bezpieczeństwa. 300 3 Inkrustowane chlorem suche chusteczki do ogólnego mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, wyposażenia miejsc zanieczyszczonych organicznie oraz do usuwania plam krwi. Wymagane oświadczenie producenta o możliwości stosowania w obecności pacjenta, op minimum 25 szt 400 4 Chusteczki do mycia i dezynfekcji delikatnych powierzchni i wyposażenia medycznego tj. monitory, głowice USG, telefony personelu o gramaturze 45g/m3, o wymiarch 18x20 cm zawierająceQAV i niejonowe środki powierzchniowo czynne. Wykazujace działanie: BB, F, V/HIV, HBV, HCV, Vaccinia, Adeo, Noro, Rota, Herpes, Corona/w czasie 5 minut. Opakowanie - 100 szt, typu flow-pack., produkt biobójczy, kat I gr 2 500 opakowanie a`100 szt. 5 Preparat do dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych oraz pomieszczeń za pomocą dyfuzji środka dezynfekcyjnego, bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń, bez zasilania prądem, z możliwością zastosowania w salach operacyjnych i zabiegowych, salach pacjentów, izolatkach, OIOM, w transporcie medycznym itp., o doskonałej kompatybilności materiałowej, z możliwością stosowania w obecności sprzętu elektronicznego, o dodatkowych właściwościach deodoryzacyjnych, wykazujący skuteczność biobójczą wobec B, F, Tbc, V(HIV, Hepatitis, Corona, wirus grypy) w czasie 1 godz., (...) 200 50 ml 6 Preparat do dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych oraz pomieszczeń za pomocą dyfuzji środka dezynfekcyjnego, bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń, bez zasilania prądem, z możliwością zastosowania w salach operacyjnych i zabiegowych, salach pacjentów, izolatkach, OIOM, w transporcie medycznym itp., o doskonałej kompatybilności materiałowej, z możliwością stosowania w obecności sprzętu elektronicznego, o dodatkowych właściwościach deodoryzacyjnych, wykazujący skuteczność biobójczą wobec B, F, Tbc, V(HIV, Hepatitis, Corona, wirus grypy) w czasie 1 godz.,(...) 100 300 ml
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: 1 Preparat dezynfekcyjny na bazie 5% kwasu nadoctowego, o minimalnym stężeniu, nieutrwalający białek. Preparat do myjni SOLUSCOPE Serie TEE zalecany przez producenta. Opakowanie -5 litry 40 5L 2 Dodatek antykorozyjny do w/w preparatu dezynfekcyjnego. Preparat do myjni SOLUSCOPE Serie TEE zalecany przez producenta. Opakowanie -5 litry 40 5L 3 Kwasowy preparat do mycia i wstępnej dezynfekcji, kompatybilny z preparatem dezynfekcyjnym na bazie kwasu nadoctowego. Opracowany w celu uzyskania optymalnej skuteczności i przeciwko bakteriom i bioflmowi. Preparat do myjni SOLUSCOPE Serie TEE zalecany przez producenta. Opakowanie -5 litry 30 5L 4 Papier do drukarki myjni SOLUSCOPE Serie TEE 20 5 Zestaw filtrów kompatybilny z myjnią SERIE TEE Soluscope (komplet zawiera 2 filtry wstępne, 1 filtr końcowy, 3 filtry powietrza HEPA) 10
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 23
Haupteinstufung (cpv): 39831250 Spüllösungen
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Środek dezynfekcyjno-deodoryzujący przeznaczony do maceratorów Pulmatic Uno firmy DDC Doplin, skuteczne oczyszczanie, odtłuszczanie dezunfekcja i deodoryzacja podczas 1 cyklu. Dostawa środków zalecana przez producenta. Opakowanie -5 litry 40 5L
Interne Kennung: ZP 22/25 Pakiet 24