2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZGRADNJA OŠ MIREN–III. FAZA
Beschreibung: V okviru tega projekta se bo izvedlo prizidavo (novogradnjo prizidka) k obstoječi stavbi matične OŠ Miren, kar je predvideno v okviru 3. Faze izvedbe celovitega projekta. 1. in 2. Faza celovitega projekta sta bili že izvedeni, zanju se je že pridobilo uporabno dovoljenje. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz projektne dokumentacije (PZI) in obrazca Specifikacija predračuna, ki sta del razpisne dokumentacije. Rok za zaključek vseh del je 30.6.2027.
Interne Kennung: 4301-0002/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550281