602654-2026 - Ergebnis
Rumänien – Straßentransport/-beförderung – "Transport salariati la si de la locul de munca", pentru S.E. Rovinari
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Transport salariati la si de la locul de munca", pentru S.E. Rovinari
Beschreibung: Achiziția serviciului de transport este necesară pentru asigurarea deplasării salariaților de la domiciliu la locul de muncă si retur în condiții de siguranță, în conformitate cu prevederile contractului colectiv de muncă. Nota. Solicitarile de clarificari se vor face cu cel putin 7 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, iar entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet o singura data doar la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici până la termenul limită stabilit, cu 6 zile inainte de data limita stabilita prin anuntul de participare.
Interne Kennung: 30267310-2025-608.5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform cerintelor din Caietul de sarcini. Val min AC: 1.784.115,48 lei; Val max AC: 3.579.210,12 lei; Val min CS: 881.470,68 lei; Val max CS: 1.784.115,48 lei.
Interne Kennung: 1