See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych produktów leczniczych, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, produktów leczniczych do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, produktów leczniczych dla układu nerwowego, środków leczniczych dla układu oddechowego, środków przeciwbólowych, środków znieczulających, środków moczopędnych, dodatków mineralnych (...) w podziale na 47 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów leczniczych, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, produktów leczniczych do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, produktów leczniczych dla układu nerwowego, środków leczniczych dla układu oddechowego, środków przeciwbólowych, środków znieczulających, środków moczopędnych, dodatków mineralnych, środków przeciwgrzybiczych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla układu mięśniowo-szkieletowego, środków obniżających krzepliwość krwi, środków przeciwkrwotocznych, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, środków przeciwnowotworowych, środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu w podziale na 47 części. Wykon. może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert wariantowych. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ: 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 3) oświadczenie wskazane w Rozdz. V ust. 5 pkt 2) SWZ (o ile dotyczy). 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z KRS, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wyk. działa osoba, której umocowanie do jego reprezent. nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 1. W przypadku zaoferowania prod. leczniczych objętych zgodą Ministra Zdrowia na czasowe dopuszczenie do obrotu, Zamawiający wymaga złożenia zgody Ministra Zdrowia na czasowe dop. do obrotu tego prod. leczn., aktualnej na dzień złożenia oferty. 2. W przypadku, gdy wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku: 1) warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej wskazany w ust. 1 pkt 2 jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje dostawy, do których realizacji te uprawnienia są wymagane; 2) w przypadku, o którym mowa w pkt.1 wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni wykonawcy, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 5 SWZ. 3) wykonawcy są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. OŚWIADCZENIE NA PODSTAWIE ART. 125 UST. 1 PZP: 1. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, aktualnego oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji Europejskiej (zwanym dalej: „JEDZ” lub „jednolity dokument”), zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ: 1) W części IV formularza JEDZ pod nazwą „Kryteria kwalifikacji” Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α, tj. do złożenia ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji. W takim wypadku Wykonawca nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji części IV formularza dotyczącej kryteriów kwalifikacji, zaś właściwej (dowodowej) weryfikacji spełnienia konkretnych, określonych przez Zamawiającego, warunków udziału w postępowaniu (kryteriów selekcji), Zamawiający dokona w oparciu o stosowne dokumenty składane przez Wykonawcę, którego oferta została oceniona najwyżej, na wezwanie Zamawiającego (art. 126 ust. 1 PZP). 2) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jednolity dokument składa każdy z tych wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 3) Wykonawca wskazuje w formularzu JEDZ (część II sekcja C,D część IV sekcja C pkt 10) te części zamówienia, które zamierza powierzyć podwykonawcom (jeśli dotyczy) wraz z podaniem przez wykonawcę firm podwykonawców (o ile jest to wiadome). W przypadku braku wskazania przez Wykonawcę info. w zakr. określ.w zd. poprz., Zam. oceni, że Wyk. wykona zam.samodzielnie w całości.
Interne Kennung: NP.26.72.2026.MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33661200 Analgetika, 33661100 Anästhetika, 33622300 Diuretika, 33617000 Mineralstoffe, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33621200 Antihämorrhagika, 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Beschreibung: Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0004
Titel: 4. Produkt leczniczy do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Beschreibung: Produkt leczniczy do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0005
Titel: 5. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Produkty lecznicze do leczenia układu nerwowego
Beschreibung: Produkty lecznicze do leczenia układu nerwowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0008
Titel: 8. Produkty lecznicze do leczenia układu nerwowego
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Beschreibung: Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Środek leczniczy dla układu oddechowego
Beschreibung: Środek leczniczy dla układu oddechowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0013
Titel: 13. Środki przeciwbólowe
Beschreibung: Środki przeciwbólowe - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0014
Titel: 14. Środki znieczulające
Beschreibung: Środki znieczulające - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0015
Titel: 15. Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Beschreibung: Produkty lecznicze dla układu nerwowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Środki moczopędne
Beschreibung: Środki moczopędne - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0017
Titel: 17. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Dodatki mineralne
Beschreibung: Dodatki mineralne - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 33617000 Mineralstoffe
Los: LOT-0019
Titel: 19. Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 19
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0020
Titel: 20. Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego
Beschreibung: Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 20
Haupteinstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0021
Titel: 21. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Środki obniżające krzepliwość krwi
Beschreibung: Środki obniżające krzepliwość krwi - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 22
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0023
Titel: 23. Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Środki obniżające krzepliwość krwi
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Środki przeciwkrwotoczne
Beschreibung: Środki przeciwkrwotoczne - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 26
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0027
Titel: 27. Środki przeciwkrwotoczne
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Dodatki mineralne
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Produkt leczniczy dla krwi oraz organów krwiotwórczych
Beschreibung: Produkt leczniczy dla krwi oraz organów krwiotwórczych - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 35
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0036
Titel: 36. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Środki przeciwnowotworowe
Beschreibung: Środki przeciwnowotworowe - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 38
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0039
Titel: 39. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 40
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0041
Titel: 41. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Beschreibung: Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 42
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0043
Titel: 43. Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Produkty lecznicze dla układu sercowo – naczyniowego
Beschreibung: Produkty lecznicze dla układu sercowo – naczyniowego - zgodnie z zał. nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Część 47