See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup petih (5) medkrajevnih avtobusov
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup petih (5) medkrajevnih avtobusov, dolžine 13 m, kategorije M3, razreda II.
Interne Kennung: LPP-47/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550511