2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tehnilise vedela 100%-lise naatriumhüdroksiidi ostmine
Beschreibung: Hankija ostab tehnilist vedelat 100%-list naatriumhüdroksiidi / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314784-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dünaamilise hankesüsteemi piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
5. Los
Los: LOT-0000