See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZBIRA IZVAJALCA GRADNJE TELOVADNICE PRI OŠ TIŠINA
Beschreibung: Predmetno javno naročilo zajema: 1) rušitev, rekonstrukcijo in nadzidavo obstoječe telovadnice, ki se nahaja v pritličju obstoječe OŠ, 2) ureditev prostorov nove razdelilne kuhinje v obstoječi OŠ, 3) prizidavo nove telovadnice.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550419