Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252130 Ausrüstung für Kläranlage
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Zadarska županija (HR033)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: područje JLS Općine Vir te po potrebi u poslovnim prostorijama odabranog ponuditelja i Naručitelja
Wert