See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 448275-2026
Interne Kennung: ZP/49/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw I, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw II, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw III, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw IV, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Wykonanie przeglądu sprzętu i aparatury medycznej – Zestaw V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów sprzętu medycznego - zestaw V, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, a także wzorem umowy w części IV SWZ.
Interne Kennung: 5