2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție păcură ușoară cu conţinut de sulf de maxim 1%
Beschreibung: Obiectul contractului constă în livrarea contității de 1700 de tone de păcură ușoară cu conținut de sulf de maxim 1%, cu caracteristicile fizico-chimice prevăzute în caietul de sarcini, la locurile de livrare Depozitul CT Gurabarza din localitatea Crișcior, strada Uzinei, nr. 1, județ Hunedoara, pentru perioada 15 ianuarie 2027 - 31 martie 2027. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20 de zile.
Interne Kennung: Poziția 1 din Planul de achiziții publice pentru anul 2026 - 2224/06.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul contractului constă în livrarea contității de 1700 de tone de păcură ușoară cu conținut de sulf de maxim 1%, cu caracteristicile fizico-chimice prevăzute în caietul de sarcini, la locurile de livrare Depozitul CT Gurabarza din localitatea Crișcior, strada Uzinei, nr. 1, județ Hunedoara și Depozitul Brad din localitatea Brad, strada Vânătorilor, nr. FN, pentru perioada 15 ianuarie 2027 - 31 martie 2027. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20 de zile.
Interne Kennung: 1