2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych obsługiwanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy) z podziałem na 2 części – postępowanie nr 24/D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych obsługiwanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy) z podziałem na 2 części: Część I – Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Część II – Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2a i 2b do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: • Część I: Punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. – zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części I postępowania, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. • Część II: Punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. – zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części II postępowania, stanowiącym załącznik nr 2b do SWZ. 3. Okres gwarancji: nie dotyczy. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Interne Kennung: 24/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części I postępowania jest: Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2a do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część I: punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji Energa Operator S.A. – zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części I postępowania, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. 3. Okres gwarancji: nie dotyczy. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części II postępowania jest: Zakup energii elektrycznej dla kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. będących w zarządzie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie na okres od 01.01.2027 r do 31.12.2028 r. (okres 24 miesięcy). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2b do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część II: punkty poboru energii RZI Olsztyn zlokalizowane w rejonie dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. – zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia do części II postępowania, stanowiącym załącznik nr 2b do SWZ. 3. Okres gwarancji: nie dotyczy. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.