See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Metsätraktori Mikkelin toimipisteeseen
Beschreibung: Opetuskäyttöön soveltuva uusi metsätraktori Mikkelin toimipisteeseen. Hankintaan on varattu rahaa budjetissa 350 000 euroa (ALV 0 %).
Interne Kennung: 596667
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Mikäli saaduista tarjouksista yksikään ei vastaa tarjouspyyntöä taikka olosuhteet tarjouskilpailun aikana muuttuvat sellaiseksi, ettei hankintayksikkö voi tarjouskilpailun tuloksia hyödyntää, hankintayksikkö voi keskeyttää hankintamenettelyn osittain tai kokonaan missä tahansa vaiheessa.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0000