2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrale Opdracht Haven- en Sluis/brugbeheer en klein onderhoud met Leerwerk- en Participatiedoelstelling in Broek op Langedijk (voorbehouden opdracht aan een sociale onderneming).
Beschreibung: De opdracht beoogt het dagelijkse beheer en klein onderhoud van de haven en sluis/brug te combineren met de maatschappelijke en professionele integratie van personen met een afstand tot de arbeidsmarkt door middel van leerwerkplaatsen, begeleiding en opleiding. De opdrachtnemer dient uitvoering te geven aan de gemeentelijke participatie- en Social-returndoelstellingen, waarbij samenwerking met de aan aanbestedende dienst verbonden uitvoeringspartner voor participatie en arbeidsmarkttoeleiding Zaffier onderdeel uitmaakt van de uitvoering. In bijlage A Programma van Eisen en Werkzaamheden zijn de werkzaamheden nauwkeuring omschreven.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63721000 Betrieb von Häfen und Wasserstraßen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312510 Berufliche Wiedereingliederung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode vanaf 1 januari 2027 tot en met 31 december 2030, met de mogelijkheid, na wederzijdse instemming, 6 maal een optie tot verlenging van 12 maanden.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63721000 Port and waterway operation services and associated services
Additional classification (cpv): 85312510 Vocational rehabilitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: