2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg i placów na terenie Gminy Skała – sezon 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dot. zimowego utrzymania dróg i placów na terenie Gminy Skała – w sezonie zimowym 2025/2026 r., obejmująca drogi gminne i wewnętrzne oraz place gminne, W ramach usługi Wykonawca w szczególności zobowiązany jest zapewnić materiał do zapobiegania i likwidacji śliskości zimowej, określoną liczbę jednostek sprzętu, bazę magazynową wraz ze stałym dyżurem sprzętu i dyspozytora jednostek sprzętowych. Przedmiot zamówienia dzieli się na dwie części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Sezon zimowy może rozpocząć nawet na początku listopada. Zamawiający nie był w stanie uruchomić postępowania o zamówienie wcześniej ponieważ był toku podejmowania decyzji co do podzielenia terenu gminy na obszary objęte odrębnymi częściami zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg i placów - zadanie cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dot. zimowego utrzymania dróg i placów na terenie Gminy Skała – w sezonie zimowym 2025/2026 r., obejmująca drogi gminne i wewnętrzne oraz place gminne, zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ. W ramach usługi Wykonawca w szczególności zobowiązany jest zapewnić materiał do zapobiegania i likwidacji śliskości zimowej, określoną liczbę jednostek sprzętu, bazę magazynową wraz ze stałym dyżurem sprzętu i dyspozytora jednostek sprzętowych. Usługa zimowego utrzymania dróg będzie realizowana w następujących sołec-twach: CZĘŚĆ NR 1: Gołyszyn, Poręba Laskowska, Barbarka, Minoga, Zamłynie, Nowa Wieś (chodniki), Sobiesęki
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg i placów - zadanie cz.2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dot. zimowego utrzymania dróg i placów na terenie Gminy Skała – w sezonie zimowym 2025/2026 r., obejmująca drogi gminne i wewnętrzne oraz place gminne, zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ. W ramach usługi Wykonawca w szczególności zobowiązany jest zapewnić materiał do zapobiegania i likwidacji śliskości zimowej, określoną liczbę jednostek sprzętu, bazę magazynową wraz ze stałym dyżurem sprzętu i dyspozytora jednostek sprzętowych. Usługa zimowego utrzymania dróg będzie realizowana w następujących sołec-twach: CZĘŚĆ NR 2: Przybysławice, Rzeplin, Stoki, Cianowice, Smardzowice, Ma-szyce, Niebyła-Świńczów, Szczodrkowice, Ojców