2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka tovarov a poskytnutie súvisiacich služieb pre inteligentnú správu a údržbu ciest na území hl. mesta SR Bratislava
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie komplexného systému určeného na efektívnu správu a údržbu pozemných komunikácií v jeho majetkovej správe ako aj pre podporu nadväzujúcich agend v oblastiach dopravného inžinierstva, ochrany životného prostredia a tvorby mestských stratégií. Vzhľadom na úzku prepojenosť jednotlivých súčastí musí byť požadovaný systém dodaný ako integrovaný a konsolidovaný celok pozostávajúci z: - dodávky stacionárnych zariadení na meranie vybraných parametrov pozemných komunikácií vrátane montáže a súvisiacich stavebných prác a zabezpečenia servisu a prevádzky po dobu 5 rokov, - dodávky vozidlových zariadení určených na zber vybraných údajov o pozemných komunikáciách za jazdy vrátane montáže a súvisiacich stavebných prác a zabezpečenia servisu a prevádzky po dobu 5 rokov, - dodávky softvérového vybavenia pre podporu tvorby, spracovania, využívania a prepájania zbieraných dát zo stacionárnych a vozidlových zariadení na zabezpečenie efektívnych činností a inteligentného rozhodovania v oblastí správy, údržby a rozvoja pozemných komunikácií a prevádzky tohto systému po dobu 5 rokov.
Interne Kennung: MAGS OVO 54085/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38100000 Navigationsinstrumente und meteorologische Instrumente, 38431000 Erkennungsgeräte, 38550000 Zähler, 45214640 Bau von Wetterstationen, 50324100 Systemwartung, 51215000 Installation von meteorologischer Ausrüstung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie komplexného systému určeného na efektívnu správu a údržbu pozemných komunikácií v jeho majetkovej správe ako aj pre podporu nadväzujúcich agend v oblastiach dopravného inžinierstva, ochrany životného prostredia a tvorby mestských stratégií. Vzhľadom na úzku prepojenosť jednotlivých súčastí musí byť požadovaný systém dodaný ako integrovaný a konsolidovaný celok pozostávajúci z: dodávky stacionárnych zariadení na meranie vybraných parametrov pozemných komunikácií vrátane montáže a súvisiacich stavebných prác a zabezpečenia servisu a prevádzky po dobu 5 rokov, dodávky vozidlových zariadení určených na zber vybraných údajov o pozemných komunikáciách za jazdy vrátane montáže a súvisiacich stavebných prác a zabezpečenia servisu a prevádzky po dobu 5 rokov, dodávky softvérového vybavenia pre podporu tvorby, spracovania, využívania a prepájania zbieraných dát zo stacionárnych a vozidlových zariadení na zabezpečenie efektívnych činností a inteligentného rozhodovania v oblastí správy, údržby a rozvoja pozemných komunikácií a prevádzky tohto systému po dobu 5 rokov.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen