602800-2026 - Ergebnis
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Sobivusmenetluse infosüsteemi arendus- ja hooldusteenus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sobivusmenetluse infosüsteemi arendus- ja hooldusteenus
Beschreibung: Hanke tulemusel sõlmitava lepingu esemeks on vastavalt tellija vajadusele ja lepingus sätestatud tingimustele järgmiste tööde teostamine: 1) Finantsinspektsiooni sobivusmenetluse infosüsteemi loomiseks vajalike arendustööde teostamine, seal hulgas detailanalüüsi läbiviimine, arendusteenus, koolitus, paigaldus ning tarkvara dokumentatsiooni koostamine; 2) valminud infosüsteemi arendus- ja hooldustööde teostamine pärast infosüsteemi valmimist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310939-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000