2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie procedur medycznych, polegających na udzielaniu całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie opisu badań radiologicznych w oparciu o teleradiologię polegającą na opisywaniu badań obrazowych (RTG, TK) wykonanych przez Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków i przekazywanych w drodze transmisji danych przy użyciu systemu telerad
Beschreibung: Wykonywanie procedur medycznych, polegających na udzielaniu całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie opisu badań radiologicznych w oparciu o teleradiologię polegającą na opisywaniu badań obrazowych (RTG, TK) wykonanych przez Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków i przekazywanych w drodze transmisji danych przy użyciu systemu teleradiologii do Przyjmującego zamówienie oraz zwrotnym przekazaniu tą drogą wykonanych opisów badań z dostępem 24 godzinnym na dobę przez 7 dni w tygodniu, w każdy dzień tygodnia, w tym dni wolne od pracy oraz święta; przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy – nr sprawy DA-4240-2/26
Interne Kennung: DA-4240-2/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie procedur med, polegających na udzielaniu całodobowych świadczeń zdr. w zakresie opisu badań radiologicznych w oparciu o teleradiologię polegającą na opisywaniu badań obrazowych (RTG, TK) wykonanych przez Szpital i przekazywanych w drodze transmisji danych przy użyciu systemu teleradiologii Przyjmującego zam. oraz zwrotnym przekazaniu tą drogą wykonanych opisów badań