602816-2026 - Ergebnis
Ungarn – Kraftfahrzeuge – Földmunkagépek beszerzése lízing keretében
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Földmunkagépek beszerzése lízing keretében
Beschreibung: Alföldvíz Zrt. részére 2 db + 1 db opció, egymással megegyező gyártmányú és típusú árokásó-rakodó földmunkagép (továbbiakban: földmunkagépek) beszerzése zárt végű pénzügyi lízing keretében. A földmunkagépek feleljenek meg a műszaki leírásban meghatározott követelményeknek. Kizárólag új földmunkagép megajánlására van lehetőség (új földmunkagépnek minősül az a földmunkagép, amely forgalomba helyezve sem Magyarországon, sem pedig külföldön nem volt, továbbá maximum 50 üzemórával rendelkezik). Finanszírozási konstrukció: Lízing konstrukció: - finanszírozás: zárt végű pénzügyi lízing, egyenletes tőketörlesztéssel. Futamidő: a Lízingtárgy (jármű) birtokbaadásától számított 60 hónap. Az átadás-átvétel (birtokbaadás) időpontja: A szerződéskötés dátumától számított legkésőbb 120 naptári nap figyelemmel a minőségi értékelési szempontra adott megajánlást. Finanszírozás devizaneme: HUF. Önrész: nettó gépérték 20% + gépérték teljes ÁFA Nyertes Ajánlattevő feladatát fogja képezni: - a járművek forgalomba helyezése és szállítása; - a kért tartozékok szállítása - oktatás a működéssel és használattal kapcsolatosan, minimum 4 órás időtartamban magyar nyelven Kötelező jótállás: valamennyi járműre a sikeres átadás-átvételi eljárás lezárását követő első naptól számított összesen 36 naptári hónap, legfeljebb 3000 üzemóra. Ezen felül az értékelési szempontban szereplő többlet jótállási időt vállalhat ajánlattevő a megajánlása szerint. A részletes feltételeket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 311901-2026
Interne Kennung: EKR000044682026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. Második rész, XV. Fejezete szerinti nyílt eljárás, a 307/2015. (X.27.) Korm. rend. foglalt eltérésekkel.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Alföldvíz Zrt. részére 2 db + 1 db opció, egymással megegyező gyártmányú és típusú árokásó-rakodó földmunkagép (továbbiakban: földmunkagépek) beszerzése zárt végű pénzügyi lízing keretében. A földmunkagépek feleljenek meg a műszaki leírásban meghatározott követelményeknek. Kizárólag új földmunkagép megajánlására van lehetőség (új földmunkagépnek minősül az a földmunkagép, amely forgalomba helyezve sem Magyarországon, sem pedig külföldön nem volt, továbbá maximum 50 üzemórával rendelkezik). Finanszírozási konstrukció: Lízing konstrukció: - finanszírozás: zárt végű pénzügyi lízing, egyenletes tőketörlesztéssel. Futamidő: a Lízingtárgy (jármű) birtokbaadásától számított 60 hónap. Az átadás-átvétel (birtokbaadás) időpontja: A szerződéskötés dátumától számított legkésőbb 120 naptári nap figyelemmel a minőségi értékelési szempontra adott megajánlást. Finanszírozás devizaneme: HUF. Önrész: nettó gépérték 20% + gépérték teljes ÁFA Nyertes Ajánlattevő feladatát fogja képezni: - a járművek forgalomba helyezése és szállítása; - a kért tartozékok szállítása - oktatás a működéssel és használattal kapcsolatosan, minimum 4 órás időtartamban magyar nyelven Kötelező jótállás: valamennyi járműre a sikeres átadás-átvételi eljárás lezárását követő első naptól számított összesen 36 naptári hónap, legfeljebb 3000 üzemóra. Ezen felül az értékelési szempontban szereplő többlet jótállási időt vállalhat ajánlattevő a megajánlása szerint. A részletes feltételeket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét, hogy a közbeszerzési dokumentumokban esetlegesen szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. §-ának (3) bekezdésében foglaltak alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.
Interne Kennung: EKR000044682026/1
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy további 1 db földmunkagépet opcióként hívjon le a megajánlott áron, az alapmennyiséggel megegyező feltételek mellett. Az opció lehívásáról Ajánlatkérő legkésőbb szerződéskötés dátumától számított 30 naptári napon belül dönt.