2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inname en verwerking groenafval en slootruigte
Beschreibung: De opdrachtgever van de opdracht is Gemeente Westerwolde. De opdracht betreft de uitvoering van het innemen en laten verwerken van groenafval en slootruigte in Noord en Zuid.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerking groenafval en slootruigte Noord
Los: LOT-0002
Titel: Verwerking groenafval en slootruigte Zuid
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002