2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup generatora germanowo-galowego oraz zestawów do znakowania stosowanych w badaniach PET-CT z użyciem 68Ga
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 Opis Przedmiotu Zamówienia Pakiet nr :1, 2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: podstawa prawna art 138 ust 2 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Zakup generatora germanowo- galowego z wyposażeniem
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: Zakup odczynników do wykonywania badań PET-CT u pacjentów neuroendokrynnych z wykorzystaniem galu 68-Dotatoc oraz pacjentów z nowotworem prostaty z wykorzystaniem galu 68-PSMA