See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wozów osobowych oraz sanitarnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Dostawa wozów osobowych oraz sanitarnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., z podziałem na zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 363458-2026
Interne Kennung: 432500722
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 32 szt. wozów osobowych bez hamulca
Beschreibung: Dostawa 32 szt. wozów osobowych bez hamulca
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 46 szt. wozów osobowych z hamulcem
Beschreibung: Dostawa 46 szt. wozów osobowych z hamulcem
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 7 szt. wozów sanitarnych
Beschreibung: Dostawa 7 szt. wozów sanitarnych