See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług prania wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie kompleksowych usług prania wraz z dzierżawą: a) bielizny pościelowej, b) bielizny pościelowej dziecięcej, ubranek, śpiochów, becików itp., c) ubrań, piżam, d) odzieży ochronnej typu: fartuchy, bluzy, spodnie, sukienki, e) poduszek, koców, f) mopów i ściereczek, g) pranie i dezynfekcja pozostałych asortymentów: ręczników, materacy/ materacy rehabilitacyjnych, dywaników oraz żaluzji przeznaczonych do prania wodnego lub czyszczenia chemicznego, a także oznakowanie asortymentu zgodnie z systemem RFID UHF lub równoważnym wraz z transportem prania do jednostek organizacyjnych Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie przy ul. Strzelców Bytomskich 11 oraz ul. Władysława Truchana 7 w Chorzowie w okresie 36 miesięcy.
Interne Kennung: ZSM/ZP/23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Świadczenie kompleksowych usług prania wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 6. Zamawiający przewiduje zmianę umowy poprzez zastrzeżenie możliwości zastosowania prawa opcji do zmniejszenia ilości zlecanych usług stanowiących przedmiot zamówienia ujęty w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. W związku z powyższym, Zamawiający zastrzega, iż: a) Maksymalny poziom zamówienia – wynosi 100% wartości umowy i ilości świadczonych usług stanowiących przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 1 do umowy, które mogą, ale nie muszą zostać zrealizowane w okresie realizacji umowy. b) Minimalny poziom zamówienia – wynosi 85% wartości umowy i ilości świadczonych usług stanowiących przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 1 do umowy, które zostaną zrealizowane w okresie realizacji umowy. c) Dodatkowy zakres – wynosi 15% wartości umowy i ilości świadczonych usług stanowiących przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 1 do umowy, których realizacja jest uwarunkowana ilością hospitalizowanych pacjentów i wykonywanych zabiegów, z których Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w okresie realizacji umowy. 14. Domówienie (art. 455 ust. 1 pkt. 1 UPZP): a) W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa przepisu art. 455 ust. 1 pkt. 1) UPZP i dokonać zwiększenia do 5% wartości umowy z zastrzeżeniem § 6 ust 2 umowy. Wykonawca jest zobowiązany realizować domówienie. b) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z domówienia, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. c) Zamawiający może skorzystać z domówienia w przypadku wyczerpania szacunkowej ilości określonej w załączniku nr 1 do umowy, jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia przedmiotu zamówienia. W takiej sytuacji Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z domówienia. d) W przypadku usługi realizowanej w ramach domówienia stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym w szczególności postanowienia opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia.