602846-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Kroatien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Usluge izrade projektne dokumentacije za rekonstrukciju i prenamjenu bivšeg konačišta HŽ RIJEKA u suvremenu zgradu za priuštivo zajedničko stanovanje mladih
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge izrade projektne dokumentacije za rekonstrukciju i prenamjenu bivšeg konačišta HŽ RIJEKA u suvremenu zgradu za priuštivo zajedničko stanovanje mladih
Beschreibung: Izrada cjelovite projektno-tehničke dokumentacije za prenamjenu postojeće neiskorištene građevine Konačišta HŽ Rijeka u suvremenu zgradu za priuštivo zajedničko stanovanje mladih
Interne Kennung: 2026/103
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000